Paintball v kasárnách Hájek

23.06.2016

Na den před vydáním vysvědčení (čt 23.6.2016) zorganizoval p. uč. David Gajdošík pro žáky 9.A a zájemce z dalších tříd atraktivní turnaj na paintballovém hřišti v bývalých kasárnách "Hájek", kousek za Zličínem.

38 dětí si v reálném bojovém prostředí vyzkoušelo své taktické dovednosti v několika různě zaměřených hrách.

Přesto, že děti z jiných tříd, byly den před vysvědčením doma ze školy už krátce po poledni, naše skupina se vrátila zpět až v podvečer - a ani to nikomu nevadilo. Chtěl bych p. uč. Gajdošíkovi poděkovat, že pro nás tyto akce chystá a věnuje se nám.

Jsem z Jitřní, vím proč - hrdost, síla, inspirace.

Sportovní rozšíření na Jitřní budujeme od roku 1985, tedy více než 30 let.