Loučení se školním rokem na Jitřní

06.06.2016

V pondělí 6.6.2016 jsme se v družině na Jitřní loučili se školním rokem a zároveň opožděně oslavili Den dětí.

Děti si přinesly deky a občerstvení, pro soutěživé připravily paní vychovatelky 9 veselých soutěží - např. sloní závody ve srážení lahve, přenášení vody na lžíci, skákání v pytlích, stavění věže z kostek na čele, přesypávání korálků z lahve do lahve, házení kroužkem na kolík, házení korkovou zátkou na terč atd.

Počasí se nám báječně vydařilo a myslím, že jsme si odpoledne na školní zahradě užili.