Jitřní má talent - 1. kolo

09.03.2016

Ve středu 9.3.2016 se uskutečnilo první kolo soutěže "Jitřní má talent". Klání to bylo vskutku napínavé, porota to rozhodně neměla jednoduché. Musela posuzovat zpěv, gymnastiku, tanec, kreslení, kouzlení, hru na flétnu nebo hru na kytaru. Poprala se s tím statečně a do semifinálového klání, které se bude konat 20.4.2016, ve 14:00 h, postupují tito soutěžící:

• Ema Mrázová - gymnastika

• Eva Korousová - hra na flétnu
  • Sofča Tesaříková - gymnastika
  • Sasha Goddardová - zpěv

• Oli Málek + Majda Macháňová - zpěv
  • Tereza Nerudová - kresba
  • Anna Petrusková - kresba
  • Honza Hybler - tanec

• Jana Caldrová + Api Švábíková - gymnastika

• Ken Tran - zpěv

• Bětka Johanová + Míša Vostřáková - zpěv

Na nová vystoupení se moc těšíme a zveme všechny spolužáky, babičky, rodiče, sourozence, přijďte své soutěžící podpořit a fandit jim.

Anna Bachová