Děti z družiny Jitřní si zahrály divadlo

28.01.2016

Ve školní družině děláme spoustu věcí. Hrajeme si, vyrábíme, soutěžíme, chodíme ven, posloucháme písničky, kamarádíme se a jsme rádi, když se koná něco nevšedního.

Proto jsme si vymysleli, že každé oddělení z družiny připraví pro ostatní divadlo. Ve volných chvilkách mezi kroužky jsme se v divadelních rolích střídali. Bavilo nás, že pohádky byly pokaždé trochu jiné, že jsme se u nich nasmáli a pobavili ostatní. Asi měsíc jsme na přípravě pracovali a výsledek jsme ostatním předvedli ve čtvrtek a v pátek na konci ledna. Už teď se těšíme, že se sejdeme při dalším hraní.